دستگاه ماینینگ واتس ماینر M1 یک نوع دستگاه استخراج ارز دیجیتال است که بر روی سیستم تحت ASIC کار می کند و الگوریتم پردازش آن از نوع SHA-256 می باشد. این دستگاه ماینر به دو عدد فن خنک کننده مجهز که می تواند هوای خنک را وارد دستگاه کرده و باعث خنک شدن آن شود و همچنین میزان رطوبت مطلوبی که برای آن در نظر گرفته شده بین 5 تا 95 درصد می باشد. دستگاه انت ماینرPangolin Miner Whatsminer M1 قادر است که صدا را با حساسیت 76 دسی بل تولید نماید و وزنی معادل 7 کیلوگرم تولید شده و به بازار قطعات کامپیوتر ارائه می گردد.

دستگاه استخراج ارز دیجیتال مدل Pangolin Miner Whatsminer M1 یک دستگاه ماینینگ است که توسط شرکت Pangolion در سال 2018 تولید و روانه بازار گردیده است.

دستگاه واتس ماینر M1 دارای یک رابط اترنت بوده که می توان از طریق کابل به شبکه متصل شود که این کار باعث امنیت بیشتر نیز می شود زیرا شبکه های کابلی از امنیت بیشتری نسبت به شبکه های وایرلس برخوردار هستند. شرکت بیت مین رابط کاربری را نیز فراموش نکرده و رابط کاربری این دستگاه ماینر را با توجه به نیازهای کاربران با دقت تمام به گونه ای طراحی کرده است تا کار با آن بسیار آسان باشد.

دستگاهPangolin Miner Whatsminer M1 از هش ریت 13Th/s بهره برده و میزان برق مصرفی آن با توان 2000 وات می باشد و می تواند با ولتاژ ورودی 12 ولت نیز کار کند. این دستگاه ماینینگ در واقع یک کامپیوتر قدرتمند با سیستم عامل لینوکس است که بصورت اختصاصی بدون نیاز به کانفیگ های پیچیده قابل استفاده می باشد.