اشتراک گذاری:

Canaan AvalonMiner 921 20Th/s

پیش فروش تا چند روز موقت بسته میباشد
جدید
ویژه

٠ تومان


  • گارانتی:

سایر انتخاب ها
0 تومان

مبلغ نهایی
٠ تومان
موجود نیست

با اطمینان خرید کنید!

waranty

دستگاه ماینر AvalonMiner 921 آمده تا شیوه ی بازی در صنعت ماینینگ را عوض کند! یک دستگاه ارزان قیمت با جدیدترین تکنولوژی ساخت چیپ ست های 7 نانومتری میتواند تمامی محاسبات شرکت های بزرگی همچون بیت مین را به هم بریزد.

شرکت تولید کننده این ماینر Cannan میباشد که مدت زیادیست در بین سازندگان اسیک ماینر کار میکند اما در این مدت بدلایلی تولید انبوه از دستگاه های خود نداشته ، به همین دلیل مدل های قدیمی تر این دستگاه به سختی در بازار یافت میشد.

AvalonMiner 921 قدرت پردازشی معادل 20 تراهش/ثانیه و با توان مصرفی 1800 وات (در حالت بیشینه) ارائه میشود.

این ماینر بر اساس الگوریتم SHA256 استخراج میکند در نتیجه امکان ماینینگ 10 ارز دیجیتال همچون بیت کوین ، بیت کوین کش ، پیرکوین و … را خواهید داشت.

اوالون ماینر 921 طراحی منحصر به فرد تری نسبت به سایر ماینرها دارد ، دیگر خبری از مین برد بر روی دستگاه نیست و سوکت های پاور به پشت ماینر منتقل شده  است ، این طراحی باعث شده با دستگاه جمع و جور و بهینه تری از نظر فضای اشغالی روبرو شوید.

AvalonMiner 921 از نوع دستگاه های یک فنه میباشد و هیچگونه دکمه ای روی دستگاه مشاهده نمی کنید ، تمامی فرمان ها از طریق پنل مدیریتی نرم افزاری منتقل میشود که در نوع خود جالب است ، البته به پشت دستگاه یک کنترلر متصل میشود تا کابل شبکه و فلش امکان اتصال داشته باشد.

در کل میتوان دستگاه AvalonMiner 921 را یک دستگاه با کیفیت و خوش ساخت دانست ، پنل مدیریت و کانفیک این ماینر نیز بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده است

سازنده
Canaan
مدل
AvalonMiner 921
اندازه
150 * 136 * 370 mm
خنک کننده
14038 Fan
توان مصرفی
1700W
ولتاژ
12V
رابط اتصال شبکه
Ethernet
میزان رطوبت
5 – 95 %

محصولات مشابه

پر فروش ها