اشتراک گذاری:

Antminer D3

تا چند روز آینده سفارش گیری دوباره انجام خواهد شد
جدید
ویژه

٠ تومان


  • گارانتی:

سایر انتخاب ها
0 تومان

مبلغ نهایی
٠ تومان
موجود نیست

با اطمینان خرید کنید!

waranty

این دستگاه دارای یک قاب از جنس آلومینیوم است که هم باعث سبکتر شدن آن می شود هم گرما را بهتر انتقال می دهد که باعث خنک تر شدن دستگاه می شود.

همچنین بر روی تراشه های دستگاه نیز هدسینگ های سفارشی از جنس آلومینیوم قرار داده شده که به خوبی گرما را از تراشه ها به هدسینگ ها منتقل می کند. استفاده از دو فن قوی و سرعت بالا در دو طرف دستگاه ماینر انت ماینر دی 3 در کنار موارد ذکر شده باعث می شود از یک طرف هوای خنک وارد دستگاه شده و با برخورد با هدسینگ های داغ آنها را خنک کرده و از طرف دیگر هوای گرم از دستگاه خارج شود که همین امر باعث خنک شدن دستگاه می شود.

انت ماینر دی 3 در داخل قاب آلومینیومی خود دارای 180 تراشه از نوع BM1760 است که وظایف اصلی پردازش ها را بر عهده دارند. این 180 تراشه بر روی 3 برد نصب شده اند.بر روی هر برد 60 تراشه نصب شده است، نرخ هش ( hash rate ) هر برد حدودا  5٫6GH/s است که با وجود 3 برد در مجموع نرخ هش ( هش ریت ) دستگاه %5± 17GH/s است.

یکی از مزایای دستگاه های antminer همین وجود تراشه ها بر روی چند برد است. در صورتی که یکی از بردها به دلیلی مانند خراب شدن کار نکند دستگاه به استخراج ارز ادامه داده و کار آن متوقف نمی‌شود بلکه با قدرت کمتری به کار استخراج ارز دیجیتال ادامه می دهد تا شما بتوانید برد را تعمیر یا تعویض کنید.

مصرف برق از موارد مهم در ماینیگ و استخراج ارز است مصرف برق این دستگاه در حدود 902 وات است .ماینر antminer D3 برای متصل شدن به شبکه از پورت شبکه Ethernet بهره می‌برد و داری 5٫5 کیلوگرم وزن است.

ابعاد
320*190*130 میلیمتر
هش ریت
19.3Gh/s
برق ورودی
11.6 تا 13 ولت
مصرف برق
1350 وات
نحوه اتصال به شبکه
Ethernet
الگوریتم
X11

محصولات مشابه

پر فروش ها